הצהרת נגישות

תאריך: 19 בינואר 2021

מבוא

אנו בחברתנו שמים דגש מיוחד על מתן שירות שווה לכל לקוחותינו, שותפינו ועובדינו. לכן אנו עובדים קשה בכדי להפוך את המידע הדיגיטלי שאנו מספקים לזמין הן דרך האתר והן דרך ערוצים אחרים. אנו מאמינים שעבודה קשה זו מסייעת ומשפרת את איכות חייהם של אנשים עם צרכים מיוחדים ומבוגרים כאחד. התאמות הנגישות שבוצעו באתר זה נעשו בכפוף ובהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות והתקנות לפיו.

נגישות לאתר

יישום נגיש מספק את חווית המשתמש הטובה ביותר לאנשים עם צרכים מיוחדים ולקשישים בכללותם. כל המידע והפעולות באתר יכולים להיעשות ולהיות ברורים להבנה. על פי מחקרים שונים שנערכו ברחבי העולם, אוכלוסיית האנשים עם צרכים מיוחדים בשילוב אוכלוסיית הקשישים, המהווה כ -20% מכלל האוכלוסייה, נתקלת בקשיים שונים בהפעלת אתרים ויישומים.

אתר זה עומד בדרישות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. בנוסף, אתר זה עומד בתקן הישראלי לגישה לתוכן באינטרנט ולתקן WCAG 2.1 ברמת AA. בדיקות תאימות בוצעו במכשירים עם מערכות הפעלה: Windows, Android ו- IOS. היישום נועד לעבוד עם תוכנות צד שלישי וכן עם תוכנות מובנות כמו Narrator, NVDA, Voiceover ו- Talkback. היישום נגיש במכשירים ובדפדפנים מודרניים.

תפריט נגישות

לחיצה על הסמל או הקישור של תפריט הנגישות תפתח את תפריט הנגישות. לחיצה שנייה תסגור את התפריט. בחירה באחת או יותר מפונקציות התפריט תישמר עבורך כל זמן שאתה משתמש באתר.

תפריט הנגישות כולל את הפונקציות הבאות:

  • הגדלה והקטנת טקסט - מאפשר לך להתאים את גודל הטקסט לפי הנוחות שלך.
  • הדגשת כפתורים וקישורים - מדגיש את כל הלחצנים והקישורים לצפייה ותפעול קלים.
  • הדגשת כותרות - מדגיש את הכותרות בכל מסך.
  • ניגודיות גבוהה - הופך את צבעי הטקסט לצהוב וצבעי הרקע לשחור בכל האלמנטים שעל המסך.
  • שחור לבן - הופך את צבעי הטקסט לשחור ולצבעי הרקע ללבן בכל האלמנטים שעל המסך.
  • הסתרת אנימציות - מסתיר אלמנטים רצים או מהבהבים על המסך.
  • איפוס - מחזיר את כל הפונקציונליות שנבחרה מתפריט הנגישות לברירת המחדל.

פרטי התקשרות